Kdo jsme a co nabízíme

Jsme tady, abychom vám pomohli zjednodušit a zefektivnit firemní procesy, správu nemovitostí a všechno, co s tím souvisí. Bez ohledu na velikost vaší společnosti, od malých výrobních firem po nadnárodní korporace, jsme připraveni přizpůsobit náš systém vašim potřebám. S námi můžete mít systém na míru vašemu SVJ nebo ho rozšířit pro největší hráče na trhu.

Historie společnosti

Vznik společnosti M-AIR systems byl poměrně netradiční, avšak přirozený a logický. Prohlédněte si hlavní milníky.

2013

Interní aplikace

Na počátku vývoje systému byla potřeba společnosti M-serivces automatizovat a hlavně zpřehlednit interní procesy.

2016

Spolupráce se SIMPLIKO

V návaznosti na úvodní koncept aplikace zajištuje vývoj společnost SIMPLIKO. Vzniká nová platforma a doprovodná aplikace pro servisní techniky.

2020

Založení M-AIR systems

Po letech vývoje, testování a využití v praxi se oba jednatelé shodli, že systém má na trhu své místo a vznikla společnost M-AIR systems s.r.o. která zajištujě vývoj a distribuci systému.

2023

Růst a expanze

Za několik let existence společnosti se podařilo systém dostat k tisícům spokojených uživatelů z řad techniků, majitelů firem, SVJ, státních institucí i koncových uživatelů pro sledování spotřeby domácností.

Systém, který usnadní i Vaše procesy

Technici v terénu, zaměstnanci v kancelářích, starostové města i neziskové organizace. Mysleli jsme na všechny a s každým jsme konzultovali reálné použití v praxi a systém dle Vašich poznatků stále zdokonalujeme.

Často kladené dotazy

Zde naleznete odpovědi na nejčastější otázky týkající se integrace a používání aplikace M-Air ve firmách.

Jak se připojím?

Připojení k aplikaci M-Air je velmi snadné, ale postup spuštění je velmi individuální. Stačí vyplnit registrační formulář nebo nám přímo zavolejte a vše spolu projdeme.

Jaké jsou výhody?

Aplikace M-Air nabízí mnoho výhod pro firmy. Zefektivňuje firemní procesy, usnadňuje správu nemovitostí a přináší řadu dalších funkcí, které pomáhají firmám růst a prosperovat.

Jaké jsou náklady?

Náklady na používání aplikace M-Air se liší v závislosti na velikosti firmy a rozsahu používání. Obecně jsou ceny nastaveny tak, aby odpovídali možnostem Vaší organizace. Stačí vyplnit registrační formulář nebo nám přímo zavolejte a vše spolu projdeme.

Jaké jsou možnosti přizpůsobení?

Aplikace M-Air je plně přizpůsobitelná potřebám vaší firmy. Nabízíme možnost přizpůsobení systému na míru SVJ i pro největší hráče na trhu.

Získejte efektivní řešení i pro vaši firmu

Vyplňte nezávaznou poptávku a my se vám ozveme s dalšími informacemi